Omschrijving
Over het hotelGolden Tulip Keyser Breda is een modern en sfeervol ingericht viersterrenhotel. Het beschikt over een restaurant, een bar en een terras. In de lounge van het hotel is het mogelijk om gratis gebruik te maken van het Internet. Tevens staat hier een massagestoel, waar men kan genieten van een heerlijke massage. Bij de receptie is het mogelijk om fietsen te huren voor slechts EUR 5 per dag. Ook kan men een Smart Cabrio huren om de verdere omgeving van het hotel te verkennen.
Hotelgasten kunnen parkeren in de Chassé Parking, gelegen achter het hotel (zie boven de hotelfaciliteiten voor de tarieven).
De kamersHet hotel beschikt over sfeervolle kamers waarin niet mag worden gerookt. Alle kamers zijn rustig gelegen en voorzien van standaardfaciliteiten inclusief badkamer met bad of douche, toilet en wastafel.
Tevens is er een toilet voor mensen met een handicap op de begane grond en een kamer voor mensen met een handicap die met de lift bereikbaar is. Het restaurant is rolstoelvriendelijk.
Eten en drinkenHet hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een gezellige bar. In restaurant Orange wordt het uitgebreide ontbijtbuffet geserveerd en kunt u genieten van een heerlijke lunch of diner. U kunt al een 3-gangen menu bestellen voor slechts EUR 21,00 per persoon. In de Come Together bar is het gezellig vertoeven met een hapje en een drankje.
De omgevingHet hotel is rustig gelegen midden in het prachtige centrum van Breda. De Grote Markt met de Onze Lieve Vrouwe Kerk en de winkelstraten liggen op slechts één minuut loopafstand. Het Holland Casino, het Chassé Theater en het Breda's Museum liggen naast het hotel. De Efteling en Antwerpen liggen op slechts een half uur rijden van het hotel. Ook de Beekse Bergen en het Land van Ooit liggen op korte rijafstand van het hotel.
ReisinformatieRoutebeschrijving naar Golden Tulip Keyser Breda
Vanuit Den Bosch (A59, A27)
A59 richting Utrecht. Volg bij knooppunt Hooipolder de A27 richting Breda. Bij Breda neemt u afslag 15 Breda. Bij het verkeerslicht gaat u linksaf en houdt u rechts aan. Volg de rechter weghelft richting Breda Centrum. Onderaan bij de verkeerslichten gaat u rechtsaf. U bent dan op de Claudius Prinsenlaan. Volg de weg tot aan het centrum. Aan het eind van deze weg gaat de weg met een bocht naar links. Na 100 meter vindt u Golden Tulip Keyser Breda aan uw linkerhand.
Vanuit Rotterdam (A16)
Op de A16 neemt u afslag 17 Prinsenbeek ? Breda Noord. Ga aan het einde van de afslag linksaf en ga over het viaduct rechtdoor richting Breda-Noord. Ga bij de derde verkeerslichten rechtsaf richting centrum en NAC stadion. Ga met de bocht mee naar links en rij dan door tot het vijfde verkeerslicht waar u dan linksaf gaat langs de singel. Bij de derde verkeerslichten moet u naar rechts, na 50 meter bij het eerstvolgende verkeerslicht meteen weer naar rechts, u rijdt dan langs het stadspark. Vervolgens bij het volgende verkeerslicht rechtdoor tot het einde van de weg en sla dan rechtsaf. Ga met de bocht mee naar links en na 50 meter vindt u Golden Tulip Keyser Breda aan uw linkerhand.
Vanuit Amsterdam (A2, A27)
A2 richting Utrecht. Bij Utrecht de A27 volgen richting Breda. Bij Breda neemt u afslag 15 Breda. Bij het verkeerslicht gaat u linksaf en houdt u rechts aan. Volg de rechter weghelft richting Breda Centrum. Onderaan bij de verkeerslichten gaat u rechtsaf. U bent dan op de Claudius Prinsenlaan. Volg de weg tot aan het centrum. Aan het eind van deze weg gaat de weg met een bocht naar links. Na 100 meter vindt u Golden Tulip Keyser Breda aan uw linkerhand.
Vanuit België (E19/A16)
Op de A16 neemt u afslag 15/16 Rijsbergen/Breda. Aan het einde van de afslag gaat u rechtsaf richting centrum. Vervolgens neemt u na derde verkeerslicht afslag Centrum - Mastbos ? Klokkenberg, en aan het einde van de afslag gaat u linksaf. Volg de weg en ga na 300 meter bij de verkeerslichten rechtsaf richting Amphia M. Bij het tweede verkeerslicht gaat u linksaf. Na 500 meter vindt u Golden Tulip Keyser Breda aan uw rechterhand.
Parkeren in de Chassé Parking
Hoe komt u bij de garage.
Met de auto:
Vanuit de snelweg volgt u de borden Parkeerroute ?Centrum Oost? en vervolgens volgt u de borden Chassé Parking. De Chassé Parking ligt aan uw linkerhand.
Vanuit het hotel gezien gaat u naar rechts. Aan het einde van de weg gaat u met de bocht mee naar rechts en volgt u de borden Chassé Parking. De ingang van de Chassé Parking ligt bij de verkeerslichten aan de rechterkant tussen de twee stadskantoren in.
Hoe komt u vanuit de garage bij het hotel
Te voet:
Vanuit de garage volgt u de borden centrum. Als u de Keizerstraat nadert, ziet u aan uw linkerhand Golden Tulip Keyser Breda liggen.
Openingstijden Chassé Parking:
Maandag t/m zondag: 24 uur open
Bij de receptie van het hotel zijn uitrijkaarten à EUR 6,00 te koop.
Breda centraal station is slechts 10 minuten lopen. Een taxi duurt ongeveer 3 minuten en kost EUR 7. U kunt ook een bus richting centrum nemen en uitstappen bij de halte Keijzerstraat of Karnemelkstraat.
|