Uittips Noord-Brabant
Een leuk familie uitje plannen? Ga dan naar Kamelenmelkerij Smits te Berlicum
Bestel nu je tickets voor de zondag of vakantie safari
Je kan kamelen knuffelen, kalfjes voeren en zelfs op een kameel zitten!
Zondag & vakantiesafari Kamelenmelkerij Smits Berlicum op
22 juni
6, 7, 11, 14, 18, 20, 21, 23, 25, 28, en 30 juli
(check nog wel even de website voor evt wijzizigingen)
Bent u benieuwd naar het leven van een kameel op de Kamelenmelkerij, of wilt u de unieke dieren van dichtbij bewonderen en aaien, maar bent u met minder dan 10 personen? Kom dan naar een van onze kamelensafari’s. Deze worden om de zondag en in de schoolvakantie op maandag en vrijdag gehouden. (in de zomervakantie ook op de woensdagen, als alle regio’s tegelijk vakantie hebben)
Hoe ziet een programma van een safari eruit?
Ontvangst
Uitgebreide presentatie over de kameel en de melkerij, u krijgt koffie/thee/limonade en cake aangeboden.
Rondleiding over het bedrijf.
Meehelpen bij het verzorgen van de kamelen ( voederen etc).
Kalfjes de fles geven.
Op een kameel zitten.
Kamelenmelk-wafel bakken en opeten
Kamelenmelk proeven
€13,- per persoon (Kinderen van 0 t/m 2 jaar gratis).
Brocante Fair Boxmeer
Sfeervol genieten in het Weijerpark! op 15 juni
Op 15 juni ben je van harte welkom in het Weijerpark in Boxmeer , van 11:00-18:00
Laat je betoveren door een unieke verzameling antieke, vintage ontdekkenen en brocante schatten. Struin langs sfeervolle kraampjes, geniet van de gezellige ambiance en ontdek de mooiste decoraties met een verhaal.
Deze fair vormt de perfecte opmaat naar het historische evenement 'de Vaart' , dat al eeuwen bestaat en plaatvind op 22 juni.
Vier met ons het 650 jarig bestaan van dit mooie evenement
Voel je welkom en laat je inspireren.
www.heerenlandenevents.nl