Uittips Noord-Holland


Wandelarrangement aan het strand bij IEGEWIES Callantsoog

Compleet strand-wandelarrangement bij IEGEWIES eten & drinken: warme drank met iets lekkers, fijne wandeling langs het strand van Callantsoog en bij terugkomst een heerlijke lunchplank

Heerlijk 3 gangen menu voor slechts € 17,99 en dat in Amsterdam! Combineer het met een leuk dagje uit.

Smaken van Latijns-Amerika: 3 gangen keuzemenu bij El Vino in het hart van Amsterdam

Bij El Vino ontmoet de vurige geest van Mexico de gepassioneerde ziel van Argentinië bij jou op tafel. Ze serveren niet alleen eten; maar bieden een reis door de levendige geschiedenis en rijke culinaire tradities van deze twee buitengewone culturen, waarbij elk gerecht zijn eigen verhaal vertelt.

Wat te verwachten

  • 3 gangen keuzemenu inclusief voor- hoofd- en nagerecht
  • Neem hieronder alvast een kijkje in het menu en de mogelijke opties
  • Voor één tot zes personen
  • Al het vlees komt van zorgvuldig geselecteerde bronnen met aandacht voor dierenwelzijn
  • Er worden verse lokale ingrediënten gebruikt voor alle gerechten
  • Eerdere bezoekers hebben het restaurant een review van 4.5 van de 5 sterren gegeven op Groupon, wat het een echte aanrader maakt!

Koorconcert Haarlem Voices 15 juni Zandvoort aan Zee

Haarlem Voices is een vocaal ensemble van 16 zangers met een grote passie voor zingen en (klassieke) koormuziek. Zij brengen de rijke poëzie tot leven van de grootste Engelse dichter Shakespeares. Getoonzet door tijdgenoten zoals Thomas Morely en Orlando Gibbons. Maar ook moderne en eigentijdse componisten zoals de Hongaarse Zoltan Kodály en de Zweed Sven-Eric werden geïnspireerd door zijn teksten over liefde, verlies en de vergankelijkheid van het leven. Maar er staat meer op het programma zoals Vaugh Williams, Lindberg en Appelbaum.
www.classicconcerts.nl


Smaakmarkt Wijk aan Zee  20 juni/18 juli/8 en 29 augustus

De Smaakmarkt in Wijk aan Zee is een traditionele dorpsmarkt waar mensen samenkomen om elkaar weer eens echt te ontmoeten. Tijd hebben voor een gesprek, met bekenden, of juist onbekenden, onder het genot van een hapje, een drankje en muziek. Plaatselijke restaurants, mobiele keukens en liefhebbers bereiden er hun lekkerste gerechten: vers, smakelijk, met een verhaal en altijd met aandacht gemaakt. Je kunt er alles proeven, of uitgebreid eten. Ook zijn er op de markt waren om mee naar huis te nemen.

De data voor komend seizoen zijn 20 juni, 18 juli, 8 & 29 augustus 2025 Julianaplein Wijk aan Zee. We trappen inderdaad vroeg in het jaar af en wel tijdens het Mei-festival. Hoe leuk is het om de verbinding te leggen tussen verschillende evenementen die ons dorp mooi maken? De handen ineen te slaan en elkaar te versterken? De Smaakmarkt is op de zondagmiddag op de dorpsweide, van 14 uur tot 19 uur, met lekkere lokale hapjes en drankjes en een mooi programma.

 

Met de andere vier Smaakmarkten gaan we terug naar de vrijdagavond, en die zijn gewoon op het Julianaplein, van 17.00 tot 21.30 uur. 

We doen dit jaar dus wat minder Smaakmarkten. Het organiseren van acht markten trekt een stevige wissel op de vrijwilligers die het allemaal mogelijk maken. En minder markten biedt ook ruimte voor verse activiteiten in het dorp. Heb je een leuk idee? Wil je iets organiseren? Laat het vooral weten. Wie weet welke nieuwe tradities er deze zomer geboren worden! 

https://www.smaakmarkt.com


Vrijdag 20 juni in Club Nouvelle Amstelveen

Disco & Classics 70s 80s 90s Party: Een Disco-Train feest, waar je als je als 25-plusser een avond uit gaat en plezier beleeft in in een ongedwongen sfeer met gelijkgestemden.

 

Elke 3e vrijdag tref je de Disco-Train in Club Nouvelle met muziek uit de jaren ’70, ’80 en ’90, uit de tijd van AVRO’s Top-Pop en Veronica’s Countdown. De beste DJ’s draaien die discokrakers waarop je niet stil kunt blijven staan. Maar ook de enorm in opkomst is de muziekstijl "Nu Disco", waarbij nummers van toen gedraaid worden in een modern jasje.

 

Gratis hapjes Gratis warm buffet Gratis parkeren Gratis toiletten & garderobe



Foodfestival aan de Zaan in De Zaanbocht In Wormerveer 4 juli

 
 FOOD FESTIVAL AAN DE ZAAN 2025 – SAVE THE DATE! 
 Vrijdag 4 juli 2025 | 16:00 - 23:00
De Zaanbocht, Wormerveer
 
De 9e editie van hét culinaire festival van de Zaanstreek komt eraan! Een dag vol heerlijk eten, verfrissende drankjes, livemuziek en een fantastische sfeer aan het water. 
 
Toegang is GRATIS! Geen tickets nodig – proef en geniet zoveel je wilt, je betaalt eenvoudig per foodtruck, kraam of bar.
 
Wat kun je verwachten?
Een diverse line-up van foodtrucks & kraampjes met streetfood, lokale specialiteiten en wereldse smaken
 
Brouwerij Hoop Bier & andere topdranken 
 
Live muziek, DJ's & entertainment 
 
Gezelligheid voor jong & oud, inclusief kinderactiviteiten
 
Zet het alvast in je agenda en nodig je vrienden uit! Dit culinaire feest wil je niet missen!

 


Hendricks Karavaan van 15 augustus tot en met 28 september
in Amsterdam, Heiloo, Velsen-Zuid en Hoorn

Deze zomer trekt Hendricks Karavaan langs historische huizen met locatietheater, live muziek en dans. Beleef erfgoed als nooit tevoren in een uniek festival vol verhalen, creativiteit en verrassingen voor jong en oud.

https://www.hendrickskaravaan.nl/


Club Nouvelle Amstelveen  is een sfeervolle en gezellige uitgaansgelegenheid voor mensen vanaf 30 jaar om te dansen en te borrelen. Het is een avond voor collega’s, vrienden en vriendinnen, singels en niet-singles. Een ongedwongen gelegenheid voor iedereen vanaf 30 jaar om heerlijk te genieten van de hits van toen en nu, thema-avonden met bekende DJ’s en avonden voor bepaalde muziekgenres. Onze evenementen worden altijd voorzien met een heerlijk buffet en lekkere hapjes! Tevens beschikken wij over een ruime (gratis) parkeergelegenheid en maakt u vrij gebruik van toilet en garderobe. Bekijk de maandagenda op de website

www.clubnouvelle.nl


Mooie ZONDAG markten in Amsterdam.

Dit jaar organiseert Lisa Russelman met haar team iedere zondag van de maand een mooi evenement in hartje Amsterdam. Kom allemaal maar eens kijken en/of doe b.v. mee aan de maandelijkse Sundaymarket in de Westergas fabriek. Iedere derde zondag van de maand is er een pracht evenement voor art designers op het Museumplein  ! Info Lisa Russelman,  Email info@sundaymarket.nl  Site  www.sundaymarket.nl

ZONDAG markten in Amsterdam 

Sunday Marketorganiseert op zondagen mooie evenementen in hartje Amsterdam.  Kom allemaal maar eens kijken en/of doe b.v. mee aan de  Sundaymarket in de Westergas fabriek. Zie onder.  Iedere derde zondag van de maand is er een pracht evenement voor heel Nederland op het Museumplein. Er zijn ook markten op het Rokin en een paar keer per jaar in De Koepel in Haarlem. Kijk op de website voor meer informatie en data.

Eerste zondag van de maand AMSTERDAM Sunday Market Westergasfabriek 12-18 uur.  www.sundaymarket.nl

AMSTERDAM Museum Market vindt elke derde zondag van de maand plaats op het Museumplein, Museumplein 1071 Amsterdam, 12-18 uur.   Site  www.museummarket.nl